@LefterisRentas έχω αλλάξει τα ονοματα των events στο solution design. Επίσης τα έχω κάνει ολα commands. Δες στα στο Solution Design\pumls with Core API\instant receive credit.puml . το συγκεκριμένο το έχω ανανεώσει και στο document.
Το μηνυμα που επέλεξες να υλοποιήσεις, κάντο να χρησιμοποιεί το ονομα που έχω επιλέξει. Επίσης, δες αν το γεγονός οτι ειναι Command και οχι Event αλλάζει κάτι στον τροπο που το κανεις στην masstransit
@LefterisRentas έχω αλλάξει τα ονοματα των events στο solution design. Επίσης τα έχω κάνει ολα commands. Δες στα στο Solution Design\pumls with Core API\instant receive credit.puml . το συγκεκριμένο το έχω ανανεώσει και στο document.
Το μηνυμα που επέλεξες να υλοποιήσεις, κάντο να χρησιμοποιεί το ονομα που έχω επιλέξει. Επίσης, δες αν το γεγονός οτι ειναι Command και οχι Event αλλάζει κάτι στον τροπο που το κανεις στην masstransit